Arrow left
Back to blog

How to open a current account for an individual online

Banku vēsture aizsākās ilgi pirms pazīstamo kredītkaršu un bezskaidras naudas norēķinu sistēmas parādīšanās. Ir zināms, ka jau VII gadsimtā p. m. ē. Babilonijas karalistē darbojās pirmie lihu devēji, bet piecus gadsimtus vēlāk senās Grieķijas lielajās pilsētās tika izveidotas īpašas iestādes, lai glabātu naudu, kas iegūta, iekasējot nodokļus, kā arī ieņēmumus no valsts uzņēmumiem. Pirmā banknošu emisijas banka parādījās Anglijā septiņpadsmitā gadsimta beigās. Tas liek secināt, ka cilvēks centās ne tikai izveidot strukturētu finanšu sistēmu, bet arī racionāli pārvaldīt savus uzkrājumus. Mūsdienās joprojām aktuāls ir jautājums, kā atvērt norēķinu kontu privātpersonai tiešsaistē un izmantot to bez ierobežojumiem un neērtībām.

Vispirms noskaidrosim pašu jēdzienu. Norēķinu konta atvēršanas tiešsaistē pakalpojums bieži vien ir nepieciešams uzņēmējiem, lai veiktu ar savu uzņēmējdarbību saistītus finanšu darījumus. Šāds uzticams tiešsaistes konts ļauj bez liekas raizēšanās un laika tērēšanas pieņemt naudu no partneriem un klientiem, saņemt algas un norēķināties par uzņēmuma darbībai nepieciešamajām precēm/pakalpojumiem: norēķināties par preču piegādi, biroja īri, darbinieku darbu un nodokļiem. Turklāt, pateicoties konta struktūrai, tas ir lielisks rīks pārskatu sagatavošanai nodokļu dienestam, pensiju fondam un apdrošināšanas sabiedrībām.

WestStein finanšu iestāde saviem klientiem un interesentiem piedāvā bezmaksas WestStein tiešsaistes konta atvēršanas pakalpojumu.

Atrodiet saiti "Atvērt manu kontu" vietnē weststeincard.com. Noklikšķiniet un apmeklējiet to.

Ievadiet datus norādītajā reģistrācijas veidlapā. Šajā sadaļā jums būs nepieciešama šāda informācija: e-pasta adrese, pilns vārds, dzimšanas datums (diena, mēnesis, gads), valsts, adrese, pasta indekss, tālruņa numurs. Jums jāizdomā arī unikāla parole, mēs neiesakām to izpaust, un tā jāievada vēlreiz.

Pēc tam, kad esat piekritis visiem nosacījumiem un apstiprinājis savu identitāti, jāveic verifikācija - jāpierāda e-pasta adreses un mobilā tālruņa numura esamība.

Pēc autorizācijas ar jums sazināsies mūsu kompetentais menedžeris un precizēs visas detaļas. Ja Jums nepieciešams izveidot algas kontu vai atvērt uzņēmuma kontu, mūsu darbinieks nosauks sarakstu ar dokumentiem, kas Jums jānosūta. Uzreiz pēc tam Jūs varēsiet izmantot savus personīgos un bankas kontus, papildināt virtuālo karti (īstā karte uz norādīto adresi pienāks pēc desmit darba dienām) un droši veikt naudas darījumus.

WestStein pakalpojums ir jūsu uzticams palīgs finanšu lietpratības jautājumos.

Šeit jūs uzzinājāt, kā ātri atvērt kontu tiešsaistē, tagad jums vajadzētu uzzināt vairāk par mūsu uzņēmuma darbību. Uzņēmums jau vairākus gadus sniedz pakalpojumus finanšu jomā. Individuāls tiešsaistes konts un WestStein karte ir izdevīgi instrumenti, kas ļauj brīvi veikt dažādus naudas darījumus gan fiziskos veikalos, gan tiešsaistes pakalpojumos. Mūsu darbības pozitīvā kvalitāte ir orientācija uz klientu. Profesionāla komanda, kuras sastāvā ir tikai speciālisti ar pieredzi banku, starptautisko attiecību, digitālo tehnoloģiju un uzņēmējdarbības jomā, cenšas maksimāli apmierināt klienta vajadzības, kā arī pēc viņa pieprasījuma nodrošināt maksimālu atgriezenisko saiti. Citas priekšrocības, ko sniedz sadarbība ar mums, ir šādas:Lojāla cenu noteikšana. Pakalpojuma izmaksas jums noteikti būs pieņemamas, ņemot vērā to, ka konta atvēršana un kartes saņemšana ir pieejama pilnīgi bez maksas.

  1. Daudzpusība un mobilitāte. Mūsu produkts ir mūsdienīgs un ergonomisks, piemērots jebkuram cilvēkam neatkarīgi no viņa darbības jomas un finanšu vēlmēm.
  2. Simtprocentīga likumība. Uzņēmums darbojas saskaņā ar likumdošanas un tiesību normām, tāpēc mūsu klienti nekad nekļūst par nepārvaramas varas apstākļu, kas saistīti ar likumu, dalībniekiem.
  3. Augsts drošības līmenis. Jūsu WestStein karte ir aizsargāta ne tikai ar personalizētu PIN kodu, bet arī ar Mastercard 3D Secure. Šī aizsardzība ir optimāla un vispārpieņemta banku vidē.
  4. Ērta mobilā lietotne. Pateicoties piekļuvei tīklam un ierīcei, jūs varat veikt jebkādus naudas darījumus jebkurā vietā neatkarīgi no laika. Mēs apliecinām, ka lietotnes saskarne ir pārskatāma un intuitīva.
  5. Pastāvīgs klientu atbalsts. Mūsu eksperti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem jebkurā laikā, kā arī jums ērtā veidā: tērzēšana ziņojumapmaiņas programmā, pa tālruni, e-pasta sarakste piecās valodās: Angļu, latviešu, latviešu, vācu, krievu un poļu valodā.